1 Rendelkezés az Adó 1%-ról

(ide kattintson)

2. Átutalás, befizetés

Az alapítvány számlájára bármely OTP fiókban közvetlenül befizethető, vagy átutalható a támogatás, melyet összegtől függetlenül köszönettel fogadunk.

3. Bank transfer from abroad / Külföldről

4. Adományozási szerződés

A társasági és osztalékadó alá tartozó adományozók részére az innen letölthetőszerződéstervezetet ajánljuk, amennyiben a vállalkozás támogatni kívánja a Rovás Alapítvány működését, tevékenységét.

5. Egyéb felajánlások

Az Rovás Alapítvány egy budapesti székhelyű “Rovás-központ” létrehozását tervezi. Ezért örömmel fogad minden tanácsot, felajánlást kedvezményes ingatlanhasználatra, valamint a működéshez szükséges használt vagy új irodai eszközökre, felszerelésre.

6. Könyvtáralapítás

A Rovás Alapítvány gyűjti a rovással kapcsolatos kiadványokat, illetve rótt nyomdatermékeket, vagy honlap-elérhetőségeket, ahol rovásbetű került alkalmazásra. Kérjük jelezze, ha ilyenről van tudomása, illetve ha a rovásemlékekből többlet példányokkal támogatni tudja kutatói munkánkat.